Değerli Thermoegg Kullanıcıları,

 

İlaç ve aşı dolaplarının sıcaklık ve nem takibini sağlamak amacı ile 2017 yılının Ocak ayında kendi tasarımımız olan Thermoegg Sıcaklık ve Nem takip cihazlarının üretim ve satışına başladık.

Bu süreçte siz değerli müşterilerimizin katkılarına rağmen proje hayatını devam ettirebilecek yeterli satış sayısına ulaşamadı ve 2020 Mart ayında Küresel pandeminin ekonomik etkileri ile birlikte üretim ve yeni cihaz satışını durdurmak zorunda kaldık.

Son bir senedir değerli müşterilerimizi mağdur etmeme adına servis hizmetlerini devam ettiriyoruz ancak yine ekonomik sebeplerden dolayı bu hizmetimizi 15 Mart 2021 itibari ile son verme kararı almış bulunuyoruz. Bu tarihe kadar standart hizmetimiz devam edecektir.

Bu tarihten sonra müşterilerimiz aldığı cihazlardan maksimum faydayı sağlayabilmeleri adına aşağıdaki tedbirler alınmıştır. Talebiniz doğrultusunda ilgili yönergelerden birini takip etmenizi rica ederiz.

  • Müşterilerimizin web ve applikasyon arayüzlerini 15 Mart 2022 tarihine kadar kullanmaları sağlanacaktır. İmkanlar ölçüsünde bu sürecin mümkün olan en ileri tarihe kadar sürdürülmesi için gayret gösterilecektir.
  • Garanti kapsamında olmayan cihazlar için teknik personel çalıştırılmayacağı için herhangi bir tamirat işlemi uygulanamayacaktır.
  • Bunun yanı sıra, cihazını değiştirmek isteyen müşterilerimiz için sektörde kalite ve güvenilirliğini ispatlamış, 4000’e yakın eczaneye, yüzlerce kamu kuruluşuna hizmet veren CLOGGER markası ile bir anlaşma yaptık. Bu kapsamda; dileyen müşterilerimiz CLOGGER ’ın THERMOEGG müşterilerine özel hazırladığı %20 indirim fırsatını değerlendirebilirler. Cihaz ve kapsadığı hizmetler için indirimden faydalanmak istiyorsanız CLOGGER markasının online iletişim ve satış kanalı olan www.sicaklikolcer.com adresinde yer alan bilgiler doğrultusunda hareket edebilirsiniz.

Kalibrasyon yaptırmak isteyen müşterilerimiz;

Doğrudan kalibrasyon laboratuarı ile iletişime geçerek işlemlerini gerçekleştirebilirler;

  • Kalibrasyon ücreti 250TL’dir. KDV dahildir.
  • Ödemenizi banka havalesi ile yapabilirsiniz.

Omka omega ölçme kont. sist. kalib. cih. san. tic. ltd. şti.

TR 56 0006 2000 2690 0006 2937 65

Garanti Bankası İzmir Toptancılar Çarşısı Şb.

  • Ödeme dekontunu mail atmayı unutmayınız! (muhasebe2@kalibrasyon.net / gurcan@kalibrasyon.net )
  • Cihazınızı Aras Kargo ile karşı ödemeli olarak kargolayabilirsiniz.

1348 sokak no:5/401 Teknik Malzeme İş Merkezi Çatı Katı Yenişehir – Konak / İzmir

Tel: 02324596263

  • Garanti kapsamında olan cihazlar herhangi bir arıza durumunda; info@digieggs.com mail adresine mail atmalıdır. Başvuruları değerlendirilip 1 ay içerisinde çözüm üretilmeye çalışılacaktır.
  • Whatsapp ve diğer iletişim kanalları iletişim personeli çalıştırılmayacağı için cevaplanamayacaktır.

 

Anlayışınız için teşekkür ederiz,

 

Saygılarımızla,

Thermoegg Ekibi

15.03.2021

 

 

 

 

 

0